R.Sobota: Kostolanský, Mravec, Zvara, Gálik, Nilaš, Poleť, Čertík, Siheľský, Ďurica, Balát, Migaľa

D. Kubín: Trabalík, Gejdoš, Drengubiak, Sivčevič, Kutlík, Podolský, Jurky, Kliment, Jadroň, Brčák, Ujčík

Striedali: Chovanec, Holub, Sirota

Góly: Brčák, Chovanec - Zvara, Migaľa

Žk: Balát, Vargic – Kliment

ČK: ----

Ako prvý v tomto zápase pohrozili hostia v 10min. keď strela Jurkyho letela nad domácu bránu. O minútu hosťujúci Brčák sa presadzoval cez obrancu, ale ten stihol loptu ztečovať a tak brankár nemal problémy ju chytiť. V 13min. mali domáci prvú šancu, keď trestný kop zo strany hlavičkoval ich hráč osamotený na hranici päťky, ale Trabalík zakročil v poslednej chvíli. V 17min. kopali hostia roh Podolským a lopta sa dostala k Brčákovi, ale ten zakončil slabo. Hneď z protiútoku hosťujúci obrancovia hasili závar v poslednej chvíli. Po tomto momente hra upadla, keď obidve mužstvá pozorne bránili a tak šancí prakticky nebolo. Až v 43min. sa hosťujúci Ujčík dostal do gólovej šance, keď obišiel dvoch domácich obrancov, ale v dobrej pozícii zakončil rovno do rúk Kostolanského. Tak sa skončil prvý polčas zaslúženou remízou 0:0.

Druhý polčas začali domáci aktívne a nátlakovo čoho výsledkom bol prvý gól v 55min. keď Kubínska defenzíva zaspala pri rohu a úplne voľný Zvara z hranice malého vápna otvoril hlavou skóre na 1:0. V 61min. opäť dezorientovaná obrana hostí pustila do brejku troch domácich hráčov a pre Migaľu už nebol problém skórovať do prázdnej brány a tak zvýšiť na 2:0. Hostia prakticky prvých 20min. druhého polčasu ako keby ani neboli na ihrisku a ostali v kabíne. Kubínčania sa prebrali v 65min. keď na ľavej strane dobre zakombinovali Podolský s Chovancom a jeho center premenil hlavou na kontaktný gól Brčák a bolo 1:2. Tento moment hostí nakopol a začali poriadne podkurovať domácim. Kubínčania sa dočkali vyrovnania v 74min. keď najprv gólovú strelu Jadroňa vyrazil domáci gólman, ale z následného centra Brčáka sa presadil striedajúci Chovanec hlavou a zaknihoval si prvý gól za Dolný Kubín v tejto sezóne a bolo 2:2. Do konca zápasu sa hral výborný futbal, keď sa hra prelievala z jednej strany na druhú a obidve mužstvá chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu. V 81min. mali domáci šancu, ale v poslednej chvíli loptu odpratal do bezpečia Sivčevič. V 87min. mali veľkú šancu aj hostia, keď na päťke hlavičkoval osamotený Brčák, ale loptu trafil iba slabo a rovno do rúk brankára. A tak sa zápas skončil remízou, len škoda že si hostia vybrali hluchých 20min. na začiatku druhého polčasu inak by mohli pomýšľať aj tri body.