D.Kubín: Trabalík, Gejdoš, Jurky, Drengubiak, Maliňák, Podolský, Jadroň, Sivčevič, Kliment, Brčák, Chovanec

D.Streda: Polaček, Banovič, Had, Ayuk, Obžera, Velický, Hošek, Boya, Huber, Fodrek, Hozda

Striedali: Nulíček, Pecirep, Johancsik

Góly: Ayuk - Ujčík-2

Žlté karty: Velický, Hozda – Maliňák, Chovanec

Ako prvý v tomto zápase mali v 11min. veľkú šancu hostia, keď po peknej akcii na pravej
strane sa dostal k strele Sivčevič, ale loptu domáci gólman s námahou vyrazil a dorážka
úplne voľného Klimenta zo 7metrov išla vedľa brány. V 14min. sa opäť zastreľoval Sivčevič, ale jeho gólovku vyrazil Poláček končekmi prstov na roh. V 15min. podnikli domáci rýchly brejk a strela Ayoka prešla až za chrbát Trabalíka a tak bývalí prvoligisti viedli 1:0. V 32min pohrozili Kubínčania, ale hlavičku Klimenta z dobrej pozície chytil domáci brankár. Celý prvý polčas sa hral futbal v dobrom tempe a hostia boli minimálne vyrovnaným súperom domácim a v niektorých pasážach zápasu aj lepším, ale nešťastným gólom prehrávali 1:0.

Aj v druhom polčase hostia začali aktívne a hneď v 47min. podnikli rýchly protiútok
Klimentom, ale jeho prudký center domáca obrana odvrátila len s veľkou námahou. Od tohto momentu Kubínčania ovládli hru a snažili sa obrátiť vývoj zápasu vo svoj prospech. V 55min. aj domáci podkúrili hosťom, keď po pravej strane ušiel rýchlonohý Obžera a centrom našiel Fodreka, ktorý z voleja loptu vystrelil vedľa hosťujúcej brány. V 70min. sa hostia dočkali vyrovnania, keď po peknej prihrávke od Klimenta sa presadil striedajúci Ujčík cez domáceho obrancu a peknou strelou nedal šancu Poláčkovi zasiahnuť a vyrovnal na 1:1. V 75min. hosťujúci Podolský vystrašil domáceho gólmana krížnou strelou z hranice šestnástky, ale lopta preletela tesne vedľa brány. V 80min. mali hostia ďalšiu šancu, keď šibalskú strelu Brčáka, ktorá smerovala do vinkla domácej brány vytesnil Poláček končekmi prstov na roh. V 82min. sa hostia ujali vedenia, keď svoj druhý gól v zápase pridal Ujčík a po prihrávke od Podolského prekonal domáceho brankára a bolo 1:2. Do konca zápasu už Kubínčania kontrolovali hru a nepustili domácich do žiadnej vyloženej šance. Hostia si tento výsledok plne zaslúžili, keď boli prakticky počas celého zápasu lepším mužstvom a hlavne v druhom polčase úplne ovládli hru a domácim vlastne sa nedovolili vôbec dostať do tlaku a nejako ohroziť hosťujúcu bránu. Kubínčania podali asi najlepší výkon v tejto sezóne a tak si právom odvážajú tri body z ihriska Dunajskej Stredy, ktorá je jedným z ašpirantov na postup do Corgoňligy.