D.Kubín: Trabalík, Dolinajec, Sivčevič, Drengubiak, Kutlík, Podolský, Jadroň, Kliment, Chovanec, Brčák, Ujčík

Šamorín: Pentek, Pončák, Marušin, Mezovský, Kopúň, Pelegríny, Kuba, Borbély, Špánik, Ležaič, Fulmek

Striedali: Vaško, Kučera, Čermák

Góly: 20´ Marušin, 72´ Špánik

Žlté karty:

Červená Karta:

Kubínčania chceli aj v tomto zápase potvrdiť dobrú formu z posledných zápasov. Ale u nováčika súťaže začali zle a už v 5min. mali domáci šancu, keď po peknej kombinácii vystrelil Ležaič do bočnej siete hosťujúcej brány. V 19min. mali domáci veľkú šancu, keď sa opäť presadil Ležaič cez viacerých Kubínskych hráčov a v gólovej pozícii namieril tesne vedľa brány. V 21min. sa už domáci dočkali gólu, keď vysoký center z ľavej strany dopadol až na hlavu Špánika, ktorý loptu bez problémov dostal do siete a bolo 1:0. V tomto momente zaspala celá defenzíva hostí na čele s Trabalíkom. Hostia sa dostali k šanci až v 41min. keď center Podolského zakončoval Chovanec, ale loptu v poslednej chvíli zblokoval domáci obranca a dorážka Klimenta z gólovej pozície išla iba do bočnej siete. V prvom polčase výkon hostí bol profesorský, keď hrali iba po šestnástku a vlastne ani raz netrafili do priestoru domácej brány a tak zaslúžene prehrávali.

V druhom polčase po dohovore v kabíne nastúpili Kubínčania o poznanie aktívnejšie a už v 46min. ušiel po pravej strane Podolský, ale prudkým centrom nenašiel pred bránou nikoho na zakončenie. V 54min. sa presadil z ľavej strany Brčák a jeho center si dezorientovaný domáci obranca skoro zasunul do vlastnej brány. V tomto čase úplne hostia ovládli hru a vlastne až do 70min. nepustili domácich z vlastnej polovice. Hostia však hrali neefektívne, keď sa poriadne nedostali do vyloženej šance. Domáci sa prvý krát v druhom polčase dostali z vlastnej polovice v 71min. a hneď z toho bol druhý poistný gól, keď si na trestný kop z kraja ihriska najlepšie naskočil Marušin a hlavou nechytateľne zvýšil na 2:0. Od tohto momentu sa zápas iba dohrával, keď hostia boli v útoku naďalej bezzubí a domácim tento výsledok vyhovoval. V 87min. domáci zahodili ešte jednu šancu, keď Kubínčanom nevyšla ofsajd taktika a samostatný nájazd domáci útočník zakončil vedľa Trabalíkovej brány. A tak nováčik súťaže vyhral 2:0, keď domáci dali do hry viac bojovnosti a obetavosti a hostia sa chceli presadiť profesorskou hrou a hrali neúčelne len po šestnástku a prehrávali veľa osobných súbojov.