Podbrezová - MFK Dolný  Kubín        1 : 1​​

D.Kubín: Trabalík,- Gejdoš, Drengubiak, Sivčevič, Tittel, - Podolský, Jurky, Trnovec, Jadroň, Dolinajec, - Brčák

Podbrezová: Hanák, Harvilko, Minčic, Vaščák, Podio, Kochan, Greško, Pančík, Čekovský, Nosko, Snitka

Striedali: Kožička, Cmarko, Tubonemi

ŽK: Cmarko, Kožička – Gejdoš, Trabalík

ČK: ------

Až vo štvrtom zápase sezóny mohli Kubínčania nastúpiť v plnej sile, keď v podstate boli trénerom k dispozícii všetci hráči z kádra. U favorita zápasu a súťaže v Podbrezovej však začali ustráchane, keď domáci zvolili od začiatku zápasu nátlakovú hru s ohromným nasadením a s veľkým namotivovaním, keďže chceli vrátiť hosťom tri prehry v minulej sezóne. V 12min. mali domáci prvú šancu, keď strelu útočníka z vnútra šestnástky Trabalík vyrazil len s námahou na roh. V 16min. opäť domáci útočník nebezpečne vystrelil, ale hosťujúci gólman jeho strelu vyrazil a potom loptu odpratali do bezpečia obrancovia. V 35min. sa domáci dočkali úvodného gólu v zápase, keď Harvilko trafil z 20metrov nechytateľne pod brvno Trabalíkovej brány a tak domáci viedli 1:0. Podbrezovčania si v prvom polčase vedenie zaslúžili, keď boli aktívnejší a vytvorili si aj tri šance a hostia naopak hrali zakríknuto a s veľkým rešpektom a domácu bránu v podstate neohrozili a náznaky protiútokov nedokázali doviesť do dobrého zakončenia.

​Druhý polčas sa začal v podobnom duchu ako prvý a hneď v 46min. mal obrovskú šancu Vaščák, keď zakončoval zo siedmych metrov do prázdnej brány, ale Sivčevič na bránkovej čiare loptu vykopol na roh. V 52min. domáci útočník prudký center z pravej strany zakončoval v dobrej pozícii nad Trabalíkovu bránu. Hostia sa osmelili v 55min. a prvý krát dotiahli útok do zakončenia, keď po osi Podolský, Ujčík a Brčák posledne menovaný z 20metrov perfektne obstrelil domáceho brankára a vyrovnal na 1:1. Od tohto momentu sa hra vyrovnala a hral sa svižný futbal, keď sa útoky striedali na obidve strany. V 62min. mali domáci šancu, keď spätnú prihrávku zakončoval útočník, ale jeho gólovku v poslednej chvíli zblokoval Sivčevič na roh. V 72min. mal hosťujúci Brčák na kopačke druhý gól, keď mu loptu posunul do tutovky Trnovec, ale hosťujúci útočník zakončil slabo a domáci Hanák jeho strelu chytil. V 77min. domáci hráč prudko vystrelil z 25metrov, ale Trabalík opäť ukázal svoje kvality a loptu bezpečne chytil. V posledných minútach zápasu sa domáci snažili obrátiť výsledok vo svoj prospech, ale Kubínčania obetavou hrou a disciplínou už nedovolili domácim skórovať a tak si z horúcej pôdy odvážajú vydretý, ale zaslúžený bod.

P. Bača:

Domáci si od začiatku stretnutia vypracovali územnú prevahu, dobre kombinovali, my sme zlyhali v útočnej fáze a preto sme aj zaslúžene prehrávali. V druhom polčase sme zmenili rozostavenie a podarilo sa nám vyrovnať. Sme spokojný, že sme získali bod.“

J. Kentoš:
„Aj keď sme boli prvý polčas herne lepší, vytvorili si tlak na súpera a zaslúžene vyhrávali, v druhom polčase sme nepremenili vyložené šance za ktoré nás súper vytrestal. Po vyrovnávajúcom góle sme znervózneli a už sa nám nepodarilo strhnúť víťazstvo na našu stranu.“