D.Kubín: Trabalík, Kutlík, Jurky, Drengubiak, Gejdoš, Podolský, Jadroň, Sivčevič, Kliment, Ujčík, Chovanec

Dubnica: Maťašovský, Grabež, Beňo, Šupák, Bilovský, Augustíni, Urban, Božoň, Jakúbek, Mego, Svorada

Striedali: Brigant, Vaško, Vavrík

Góly: Chovanec, Ujčík

ŽK: Jurky, Jadroň, Drengubiak, Podolský, Brčák – Grabež, Beňo, Svorada

Hostia začali ďalší majstrovský zápas v Dubnici proti mladému a behavému celku aktívne. Už v 8min. sa ujali vedenia, keď Sivčevič vysunul do strany Klimenta, ktorý naservíroval loptu centrom na hlavu Chovanca a ten preukázal, že sa v takýchto situáciách nemýli a otvoril skóre na 0:1. V 19min. domáci prvý krát ohrozili hosťujúceho brankára, keď nebezpečnú strelu Trabalík skrotil na dva krát. V 24min. mali Kubínčania ďalší gól na kopačkách, keď najprv z uhla vyprášil rukavice domácemu brankárovi tvrdou strelou Podolský a následne hlavičkou priťukol Ujčík loptu do tutovky Chovancovi, ktorého strelu Maťašovský vyrazil reflexívne na roh. V 30min. mali aj domáci veľkú šancu, keď nájazd na Trabalíka Svorada zakončil tesne vedľa hosťujúcej brány. V 33min. trestný kop z 20metrov bravúrne vyrazil hosťujúci gólman. A tak Kubínčania prečkali bez ujmy svoju hluchú desaťminútovku a mohli ísť do polčasových kabín s jednogólovým vedením.

Druhý polčas Dubničania začali náporom a hneď v 48min. mali šancu, keď domáci hráč hlavičkoval osamotený na hranici malého vápna rovno do Trabalíka. Hostia prečkali úvodný nápor domácich a v 60min. pridali poisťovací gól, keď podnikli rýchly brejk a Podolský vysunul Chovanca, ktorého center zasunul do brány Ujčík a bolo 0:2. Od tohto momentu Kubínčania ovládli hru, keď bez problémov kontrolovali vývoj zápasu. Domáci aj keď sa snažili niečo z výsledkom urobiť, ale nevedeli nič vymyslieť na pozornú defenzívu hostí na čele s Trabalíkom. Až v 85min. domáci urobili závar pred hosťujúcou bránou, ale Kubínsky obrancovia loptu včas odpratali do bezpečia. V posledných minútach zápasu hostia už domácich do ničoho vážneho nepustili a tak si z Dubnice odvážajú zaslúžené víťazstvo a potrebné tri body do tabuľky.