1 : 4

Góly: 15´ Ujčík - 8´ Mikulič, 50´ Hlavatovič, 62´ Lapina, 73´ Mikulič

ŽK: 71´ Drengubiak - 28´ Peňaška

ČK: -------

Prvých 5 minút sa tímy zoznamovali s loptou, veľa vzruchu sa nenarobilo. No koniec prvej desaťminútovky priniesol gól do našej bránky, keď nedôraznú obranu vyškolil Martin Mikulič a otvoril skóre 1:0. Domáci hráči nenechali súpera dlho vo vedení, keď v 15. minúte vyrovnal Róbert Ujčík z rohového kopu a následného centra do šestnástky. 1:1. Hráči MFK si vytvorili v prvom polčase vi
acero sľubných šancí, lenže ich nedokázali využiť a premeniť na gól.

Na druhý polčas vybehli obidva tímy s jedným novým mužom na strane domácich to bol Holub, ktorý vystriedal Ivana Tittela ml. Lenže táto zmena žiadny nový impulz nepriniesla a D. Kubín prehrával už v 50. minúte 2:1, keď to pekne trafil Hlavatovič a zmenil skóre. Kubín sa z toho neotriasol a v 62. minúte znova strelil gól hráč Sencu, Lapin, ktorý dostal hostí do dvojgólového vedenia. Od tejto minúty sa zápas už len dohrával. Kubín si nedokázal vytvoriť žiadnu väčšiu akciu, všetky útoky končili na pozornej obrane hostí a tí dokázali svoj výkon ešte korunovať, keď z priameho kopu skóroval znova Mikulič. 73. minúta a skóre 4:1 pre Senec Na konci zápasu v 88. minúte domáci ešte vystrašili bránkara hostí Kollára, keď trafili brvno. Musíme uznať, že hostia potvrdili svoje postavenie v tabuľke a vyhrali rozdielom triedy.